JAK DO AMSTERDAMU...jak se sem dostat (letenky, autobus)

Autem
Amsterdam je z ČR necelých 900km, nejkratší cesta vede přes Německo (Drážďany, Lipsko, Hannover)až do Holandska (Amsterdam) Cesta vám zabere minimálně 10 hodin. Můžete si vybrat i jinou trasu a navštívit další místa, kterých po cestě není rozhodně málo.

Letadlem
Letecká doprava je nejrychlejší a cesta do Amsterdamu trvá necelé dvě hodiny. Z ČR sem pravidelně na letiště Schiphol létá z Prahy mnoho společností jmenuju například
ČSA nebo KLM, nejvýhodnější cenu letenky do Amsterdamu najdete s použítím některého z českých vyhledávačů:

anebo Kralovna.cz, Letuška.cz

Autobusem
Na cestu autobusem do Amsterdamu si budete muset vyhradit min. 16 hodin, z ČR sem jezdí hlavně StudentAgency (cena se pohybuje od 1400Kč do 2700Kč) a také Eurolines za podobnou cenu.

Stopem
Stopování je absolutně nejlevnější způsob dopravy, ale někomu se může jevit jako ne moc pohodlný a nebezpečný. Kudy pojedete záleží jen a jen na Vás, nejkratší je to přes Německo :)

Zájezdy
K vybrání zájezdu do Amsterdamu nebo Holandska doporučuji hledat na webu zájezdy Invia - najdete zde asi největší nabídku zájezdů na české a slovenském internetu a vyberete si zájezd, který bude vyhovovat právě Vám.

Eurovíkendy
Veškeré potřebné informace ohledně eurovíkendů v Amsterdamu naleznete na tomto webu v sekci "Eurovíkend". Odkaz je v menu nalevo.